جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
اِلهى عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکى وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِى الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِىُّ یا عَلِىُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانى فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانى فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى اَدْرِکْنى السّاعَةَ السّاعَةَ السّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
کد مطلب: 655 تاريخ : ۲۷ مهر ۱۳۹۲ - ۰۷:۴۱ نسخه چاپي ارسال به دوستان

دعای عرفه ۲۳ مهرماه ۱۳۹۲ / صوت کامل

033با سلام

دعای عرفه امسال، در کنار مرقد مطهر امام زاده سید محمد خمینی شهر، برگزار شد. گلزار شهدای دفاع مقدس شهرستان خمینی شهر، در کنار امام زاده سید محمد علیه السلام قرار دارد و دعای عرفه در کنار این گلزار مطهر و در فضای باز برگزار شد. مردم لزوماً مقید به نشستن بر روی موکتها و فرشها نبودند و بسیاری دعای عرفه را در کنار قبور مطهر شهدایشان زمزمه کردند.

 

 

صوت کامل این جلسه دعای عرفه را می توانید به صورت برخط بشنوید و یا این که قسمت اول آن را از اینجا و قسمت دوم آن را از اینجا دریافت کنید.

پی نوشت: عزیزان صدا و سیما این جلسه را با کیفیت بالا ضبط کرده اند ولی هنوز به دست ما نرسیده است. به همین علت ما صدای دعای امسال را که با استفاده از دستگاه ضبط صوت دستی ضبط شده است برای شما بر روی سایت قرار داده ایم. به محض دریافت صوت با کیفیت بهتر آن را بر روی پایگاه قرار خواهیم داد.

التماس دعا

دیدگاه بازدید کنندگان:
  • تبلیغات

    agha agha agha